Bearshare

Bearshare to funkcjonalny program wspomagający pobieranie plików z Internetu. Jest to klient sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia nam pobieranie plików muzycznych w formatach mp3, plików video w formacie MPEG, AVI, ASF, MOV oraz plików graficznych w formacie JPEG i GIF. Bearshare to aplikacja, której cechą charakterystyczną jest wbudowany skrypt odpowiadający za jeszcze szybsze pobieranie plików. Dzięki temu nowe mp3, filmy czy też obrazy znajdą się jeszcze szybciej na naszym dysku twardym. Ponadto Bearshare posiada wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych.

Bearshare to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych programów umożliwiających wymianę plików za pośrednictwem sieci p2p. Niewątpliwie jednym z czynników wpływających na tak dużą popularność jest ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o kontakt społeczności. Możliwość tworzenia profili, aktualizacji swoich bibliotek oraz łatwe nawiązywanie kontaktów sprawiają, że coraz większe grono osób dołącza do tej olbrzymiej już społeczności.

Bearshare może pochwalić się również efektywną wyszukiwarką, dzięki której dotrzemy do każdej mp3, każdego filmu bądź obrazu. Ponadto Bearshare posiada proste, intuicyjne, a co najważniejsze – polskie menu. Dzięki temu mamy bezproblemowy dostęp do wszystkich opcji. Nikt nie zgubi się w tym programie, bowiem ogrom funkcji znakomicie współgra z prostotą menu. Nie ma na co czekać – Bearshare Pobierz.

Liczne funkcje programu takie jak Bearshare Discover (przęglądanie plików jeszcze łatwiejsze), Bearshare People (świetne profile użytkowników) oraz Bearshare IM (komunikacja z innymi zarejestrowanymi) sprawiają, że Bearshare to nie tylko szybki program do downloadu, ale także znakomity program społecznościowy. Połączenie przyjemnego z pożytecznym w tym programie wygląda całkiem naturalnie, a co najważniejsze doskonale się sprawdza. Nie powinieneś mieć już wątpliwości, wciśnij Bearshare download i ciesz się tym bardzo rozbudowanym klientem p2p.