DC++ program do pobierania plików z sieci Direct Connect

DC++ to kontrahent sieci Direct Connect dla systemu Windows rozwijany za zasadach Open Source. Direct Connect pozwala na udostępnianie plików online, bez ograniczeń i limitów.

Program DC++ jest zupełnie pozbawiony reklam, a jego interfejs nie powinien sprawić problemu wręcz mniej zaawansowanym użytkownikom. Sieć Direct Connect jest zdecentralizowana i składa się z poszczególnych serwerów (węzłów). Użytkownik chcąc zacząć obieg plików musi podłączyć się do jednego z preferowanych serwerów. Najbardziej istotne cechy DC++: jednoczesne pobieranie od wielu użytkowników, wznawianie pobierania, powstawanie listy ulubionych serwerów i użytkowników, znajdowanie plików z funkcją odnajdywania alternatywnych źródeł, autokonfiguracja z routerami UPnP, sposobność ograniczenia pasma, kolejkowanie, itd.

DC++ to darmowy program do pobierania plików w sieciach protokołu Direct Connect (DC). Sieci takie oparte na serwerach zwanych hubami udostępniają pliki muzyczne, filmowe i oprogramowanie. DC++ jest łatwy w konfiguracji i umożliwia na połączenie się z hubem, który z kolei umożliwia na wykorzystanie z plików udostępnianych przez innych użytkowników sieci. Po wypełnieniu spersonalizowanych danych i wybraniu huba, możesz skorzystać z zasobów sieci DC. Pobieranie Ad Aware Free Antivirus przez DC++ jest bardzo dość szybkie, program obsługuje też pobieranie segmentów plików , a oprócz tego powstawanie zakładek prowadzących do ulubionych hubów lub użytkowników sieci. Poza pobierania plików DC++ umożliwia na prowadzenie czatu z innymi użytkownikami sieci Direct Connect.